Child of Eden
Věková dostupnost

Child of Eden

Články

Tecuja Mizuguči: Životní projekt jménem Rez

„Když jsem viděl virtuální realitu od NASA, okamžitě jsem se do ní zamiloval,“ tvrdí Tecuja Mizuguči. To bylo roku 1998. V Mizugučiho pracovním portfoliu se vyjímala dvojice SEGA Rally, připravoval Space Channel 5 a před sebou měl kariéru řadového producenta ve společnosti Sega. Na studenta literární vědy, který spíše než ke knihám tíhl k uměleckým možnostem digitálních technologií, to nebylo špatné. Již tou dobou uvažoval o hře spojující hektickou akci shmupu Xenon 2 Megablast s živočišnou atmosférou, kterou zažil v rakouském Curychu během street parade. Že o tři roky později svůj sen vydá pod jménem Rez, a že se mu stane celoživotním posláním, to při sledování VR prototypu, kterým inženýři z NASA hodlali ovládat marsovské a lunární rovery, ještě nevěděl.

Prosincové nadílce Games with Gold vévodí kooperativní Warhammer: Vermintide

Microsoft si do pravidelně se obměňující nabídky „bezplatných“ her v programu Games with Gold připravil na prosinec docela pestrou vánoční nadílku. Hardcore online akce, adventura, nebo pohybová stylovka ideální pro Kinect můžou uspokojit docela široké spektrum hráčů.

Sledujte 24. díl herního pořadu Re-Play

Po půl druhé (v sobotu) odpoledne si nezapomeňte naladit kanál Prima Cool, abyste mohli sledovat premiéru 25. dílu herního pořadu Re-Play. Další prázdninový díl přivezl Kinect a Forzu 3 do Ostravy na festival Colours of Ostrava, kde uvidíte prvního kandidáta na výherce X360, který zajel fantastický čas. Dále na vás čeká zajímavý rozhovor o připravovaném Deus Ex: Human Revolution, Viktor Bocan se vrátil k Age of Conan, který je nyní zdarma, a také si  zaTransformoval. A nebude chybět ani pohled na Heroes VI.

Child of Eden se chystá zpochybnit definici hry

Přestože si Kinect od Microsoftu přímo říká o experimentální nebo "jiné" projekty, které...

Bleskovky

  • 24. 11. 2017 - Členové Xbox Live Gold programu obdrží v prosinci 2017 zdarma Warhammer: End Times – Vermintid (XOne), Back to the Future: The Game – 30th Anniversary Edition (XOne), Child of Eden (XOne / X360) a Marlow Briggs and the Mask of Death (XOne / X360).

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
84/100
Datum recenze:
7. září 2011
Recenze