Call of Duty: United Offensive
Věková dostupnost

Call of Duty: United Offensive

Články

Vzpomínáme: Call of Duty: United Offensive

Jako ultravěrný divák Bratrstva neohrožených jsem si toho podzimu opakovaně procházel první „zákopovou“ misi v Bastogne ve snaze co nejefektivněji a nejvražedněji ubránit svůj vlastní foxhole. Mohlo to být tím, že se tehdy hry značky Call of Duty hrály trochu jinak, stejně jako tím, že se na disku neválely tuny jiných her. Tak či onak, dostat se do tenat Call of Duty: United Offensive, pozapomenutého datadisku k první hře série, šlo se skoro až návykovou lehkostí. Hra, za kterou byli odpovědní tvůrci ze ztraceného studia Gray Matter, vyšla v EU přesně před čtrnácti lety, 24. září 2004.

Call of Duty: United Offensive je venku

Právě dnes se dostal do (amerických) obchodů datadisk k oblíbené válečné střílečce Call of Duty.

Call of Duty: United Offensive - preview

Chystaný datadisk pro jednu z nejlepších akčních her nejen loňského roku chce svým fanouškům nabídnout rozhodně víc než pouze pár přidaných misí a nějaké ty nové zbraně. Zajímá vás, o co všechno by mělo jít?

Pětice obrázků z Call of Duty: United Offensive

V naší galerii si můžete prohlédnou pět čerstvých screenshotů z datadisku Call of Duty: United Offensive, který nabídne trojici nových kampaní.

Nové ukázky z Call of Duty: United Offensive

Společnost Activision vypustila sadu nových screenshotů z Call of Duty: United Offensive, což má být rozšíření původní válečné střílečky studia Gray Matter.

Bitva v oblacích v Call of Duty: United Offensive

Na prvním datadisku Call of Duty: United Offensive už nepracují Infinity Ward, ale neméně talentované studio Gray Matter (Return to Castle Wolfenstein).
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
87/100
Datum recenze:
21. září 2004
Recenze