zavřít

Activision a ex-Infinity Ward proces končí, strany se dohodly

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Byznys autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Tolik povyku a nakonec to dopadlo tak, jak se skoro už nečekalo, že to dopadne.

Nekonečný sport Activision a dua Zampella – West je u konce. Ještě než se stihla spustit soudní mašinerie, obě strany se dohodly a podmínky této mimosoudní dohody jsou samozřejmě přísně tajné.


K dohodě došlo za pět minut dvanáct, den před začátkem soudního přelíčení, takže bychom mohli uvažovat o tom, že celé to divadlo bylo prodchnuto jak zastrašovací rétorikou, tak vážně míněnými hrozbami, kdo na koho vytáhne větší špínu. A zřejmě z toho nakonec obě strany mají radost. West se Zampellou mají z krku obavy o vlastní budoucnost a možná jim i něco přistálo do klína, Activision zase už nemusí řešit tuto kauzu, která přerostla v něco, co asi původně zástupci téhle firmy nechtěli.Analytik Evan Wilson trefne poznamenává: „Tahle legislativní bitva mezi starými zaměstnanci Infinity Ward a Activision byla nejvýraznější v herní historii. Opakovaně narušovala plány nejvyššího managmentu Activisionu v době, kdy průmysl prochází jedním z nejobtížnějších období. Pro Activision bude jen dobře, že to vše nechá za sebou“.

Tagy: soud kontroverze

Zdroje: Los Angeles Times

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.