Bulletstorm
Věková dostupnost

Bulletstorm

Články

9 skvělých her, které si zaslouží pokračování

Kdybyste se mě před roky zeptali, u jaké hry bych si nejvíc přál pokračování, bez váhání bych odvětil Red Dead Redemption. Tohle přání se mě a mnohým dalším naštěstí splnilo. Po vydání Red Dead Redemption 2 jsem se načapal při vzpomínání na další tituly, které by si dle mého názoru zasloužily nástupce. Rozhodl jsem se proto přenést své myšlenky na „papír“, abychom společně uronili slzu nad hrami, které zůstaly a ve většině případů i zůstanou jedináčky.

Z náznaků s Bulletstormem a Duke Nukemem je nakonec jen port na Switch

Přiznám se, že mě při psaní článku o lákání na něco nového ohledně Bulletstormu a Duke Nukema tahle možnost nenapadla. Vážně jsem uvěřil lákavě představě, že se dočkáme druhého Bulletstormu s hostujícím Dukem, ale Gearbox nakonec odhalil jen port dva roky starého remasteru. Drsnou akci si tak užijete i na Switchi.

Gearbox příští týden odhalí hru související s Bulletstormem a/nebo Duke Nukemem

Příští týden se uskuteční herní výstava PAX East, na kterou si mnozí vydavatelé nechávají své trumfy. Patří mezi ně i Gearbox, který už několik dní láká pomocí obrázků na oznámení několika her, mezi kterými by se mohlo objevit i Borderlands 3. Nejnovější lákadlo pak poukazuje na dvě hry z titulku. Dočkáme se snad pokračování jedné z nich nebo rovnou crossoveru?

Tvůrci Painkillera se trhli od Epicu a chystají nový projekt

Upřímně řečeno, nepatřím mezi velké fanoušky polského týmu People Can Fly, byť jejich Bulletstorm určitě nebyla špatnou hrou. Nicméně, když se, už pod hlavičkou a ve vlastnictví Epic Games vydali na pole jménem Gears of War, jejich Judgment naplno ukázal, že žák má k mistrovi ještě hodně daleko. Chvíli to vypadalo s osudem týmu všelijak, protože v rámci Epic Games jen spolupracovali na vývoji Fortnite, ale vše se v dobré obrátilo. Epic Games je dobrovolně propustili ze svého portfolia a People Can Fly hlásí návrat.

LEVEL 243 pátrá, kdo hlídá hlídací psy a rozdává skvělou střílečku Sine Mora

Redakce těsně před hektickou herní výstavou E3 2014 dokončila 243. číslo Levelu, které se počínaje dneškem vystavuje za 99 Kč /4,99 Eur ostrému světlu letního slunce na stáncích nebo ještě ostřejšímu světlu zářivek v trafikách a obchodech po celé republice. Ekologičtěji či ekonomičtěji založení čtenáři Levelu si mohou nové číslo pořídit jako obvykle za 79 Kč v digitálních prodejnách Publero a Floowie, ale čert vem formu, podstatný je přeci obsah. LEVEL 234 nabízí opět cca 114 stránek převážně tematického čtiva nejenom na letní večery, které redakce zabalila do černobílé obálky s kyber lebkou. Hlavní hrou čísla je Watch Dogs, což určilo téma několika článků. Snad vás budou bavit, což lze vyjádřit i v souvislosti s plnou hrou. Nádhernou střílečku Sine Mora možná vůbec neznáte, o to víc ale budete překvapení, když tento devítkový skvost alespoň vyzkoušíte. Kdo nemá zájem, může kód darovat známým a věnovat se pouze magazínu, který obsahuje následující...

AHP reaguje na tendenční reportáž o hrách z pořadu Krimi Plus

Nikdo nechce, aby byly hry v mainstreamových médiích (noviny, rádia, TV) propagovány a vyzdvihovány nebo velebeny, je to ostatně jeden z mnoha dostupných druhů zábavy. Zároveň však nemůžu souhlasit s tím, jak jsou hry víceméně pravidelně a bez ohledu na konkrétní médium označovány za drogu, přímého původce násilí či jiného společensky nepřijatelného chování. Nedomnívám se, že to je programový boj proti hrám. Naopak, je to většinou dáno diletantstvím konkrétní odpovědné osoby a jeho nadřízených, třeba jako v otřesně tendenční reportáží o případu dvojnásobného vraha Petra Belančíka, odvysílané 28. listopadu v pořadu Krimi Plus na stanici Prima Family.

Bleskovky

  • 7. 12. 2016 - Majitelé původní verze Bulletstorm nemohou počítat s tím, že by na Full Clip edici získali slevu.

  • 15. 6. 2016 - Ve vývoji je remasterovaná verze hry BulletStorm.

  • 16. 5. 2016 - V People Can Fly (Bulletstorm) pracují na dvou nových hrách. První z nich je AAA střílečka, kterou oznámí v příštím roce. Druhý je menší projekt, který bude odhalen letos.

REMAKE

Bulletstorm: Full Clip Edition
Bulletstorm: Full Clip Edition
Akční
PlayStation 4, PC, Xbox One
7. duben 2017
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
82/100
Datum recenze:
28. února 2011
Recenze