Bloodborne: The Old Hunters

Bloodborne: The Old Hunters

Články

Best of 2015: Nejlepší DLC - datadisk

Když dojde na slovíčkaření, může být debata o rozdílech mezi DLC a datadiskem hodně výživná. Pořád to ale bude jen slovíčkaření. Faktem totiž díky digitální distribuci je, že veškerý dodatečný obsah zkrátka spadá pod zkratku DLC (downloadable content) a je jedno, zda jde o extra čepici či skin do hry, balíček s novými jednotkami nebo rozsáhlý datadisk na desítky hodin hraní. Právě poslední typ "obsahu navíc" nás ale baví nejvíce, což dokazují i kousky, který jsme si v minulém roce pořádně užili.

Video s novou zbraní z datadisku pro Bloodborne je pěkné, ale ještě před rozšířením vyjde patch

Tento týden vyjde aktualizace pro hardcore RPG Bloodborne, která má základní hru především připravit na vydání DLC, které jsme vám před časem představili spíše jako zástupce klasického a dnes prakticky vymírajícího druhu datadisků. The Old Hunters sice vyjde až příští týden, zmíněný update už tento týden přinese několik novinek včetně The League.

Datadisk Bloodborne: The Old Hunters nabídne ještě letos spoustu nového obsahu

Spíše než jen generickým DLC je první představené rozšíření pro Bloodborne klasickým datadiskem ze staré školy. From Software svůj nový počin představili na Sony konferenci předcházející Tokyo Game Show, kam vývojáři přivezli atmosférický trailer, který láká na průzkum neutěšené krajiny, ale hlavně prozrazuje datum vydání přídavku s názvem Bloodborne: The Old Hunters. Datadisk vyjde celosvětově 24. listopadu v digitální podobě a vyjde vás na 15 euro.

Bleskovky

  • 11. 12. 2015 - Video: Nejtěžší nepřítel z Bloodborne: The Old Hunters (mod NG+7) udolán pouze pěstmi.

  • 27. 10. 2015 - Bloodborne: The Old Hunters vyjde 24. listopadu.