Battlefield 4: Second Assault

Battlefield 4: Second Assault

Články

DICE vydali obří podzimní update pro Battlefield 4

Na podzim nepadají na zem jenom vločky, dešťové kapky, listí ze stromů a jiné obskurní objekty, ale zjevně též obří patche. Třeba pro střílečku Battlefield 4, která kvůli svému multiplayerovému rodokmenu a různorodosti požadavků hráčské komunity nebude nikdy dokončená. Nikdy! A protože letos žádná pětka nevychází, neměli tvůrci z DICE na výběr – museli hráče čtverky něčím zasytit, přičemž aktuální 1,16 GB velký update by žaludky béefkářů měl zaplácnout docela solidně. Pojďme se podívat, co v obecném měřítku nabízí.

DLC Second Assault pro Battlefield 4 vyjde už příští týden

Plány DICE ohledně nového obsahu zhatily problémy, se kterými se Battlefield 4 potýkal už od vydání. A že jich nebylo málo. Měly vliv i na rozvrh vydání DLC, ale teď se konečně DICE svěřili, kdy se dočkáme slíbeného přídavku Second Assault. Pro předplatitele Battlefield Premium to bude překvapivě brzy, už příští týden - konkrétně v úterý, 18. 2. Připomeňme, že v Second Assaul si zahrajete na starých známých mapách předělaných do aktuální verze Frostbite 3 enginu.

Battlefield 4: Second Assault předvádí nově upravené mapy

DLC Second Assault sice nebude prvním, které vyjde, ale rozhodně už víme, co od něj tak čekat - tradiční předělávku čtyř map, jejichž výběr je dle mne spíše diskutabilní. Jedná se o Operation Firestorm, Operation Metro, Gulf of Oman a Caspian Border. Všechny budou nově překopány, aby sedly do modelu „levolution“, který naštěstí nezahrnuje jen spektakulární pády velkých kusů scén.

Odhalení staronových map z Battlefield 4: Second Assault

Zatímco pečlivě hrajeme Battlefield 4, abychom vám co nejdříve přinesli pořádnou recenzi multiplayeru (spíš teda čekáme na to, až DICE opraví problémy se servery) vychází další novinky ohledně chystaných DLC. O mapovém balíčku Second Assault jsme doposud věděli jen tolik, že v rámci tradice přinese oblíbené mapy z předchozích her, které budou samozřejmě překopány do podoby a krásného vizuálního vzezření Battlefield 4. Doposud jsme ale nevěděli, které mapy z Battlefield 3 (nebo mapy, které si Battlefield 3 půjčil z předchozích her) součástí Second Assault budou.

Battlefield 4 beta začne 1. října pro privilegované a 4. října pro všechny

(Aktualizováno) Betatest střílečky Battlefield 4 začne na začátku letošního října, jak šéf DICE Karl Magnus Troedsson oznámil už během tiskovky EA na Gamescomu. EA však nyní specifikovala termíny, kdy a jak se do bety dostanou privilegovaní hráči (viz níže), a kdy široká veřejnost.

Tohle je multiplayer, vysvětluje tříminutové video z Battlefield 4

Protože multiplayer je na herní scéně zbrusu nová věc a Battlefield 4 bude (společně s chystanou multiplayer verzí šachů) jedním z prvních titulů, který tento prvek nabídne v plné míře, rozhodli se tvůrci z DICE svůj převratný koncept hry více hráčů v Battlefield 4 představit. Tříminutové video v článku s názvem „Tohle je Battlefield 4 multiplayer“ nemrhá ani vteřinou své stopáže a prezentuje jeden "wow" moment za druhým, přičemž nevynechává ani takové podružnosti jako je představení desítky map, sedmičky herních módů, rozsahu boje s vozidly a letadly, velitelský mód nebo dynamiku map, o kterou se postarají padající mrakodrapy či válečné křižníky vyvržené z moře.

Bleskovky

  • 29. 1. 2015 - Členové EA Access obdrželi dárek v podobě rozšiřujícího DLC balíčku Battlefield 4: Second Assault.