Battlefield 4: Dragon’s Teeth

Battlefield 4: Dragon’s Teeth

Články

DICE vydali obří podzimní update pro Battlefield 4

Na podzim nepadají na zem jenom vločky, dešťové kapky, listí ze stromů a jiné obskurní objekty, ale zjevně též obří patche. Třeba pro střílečku Battlefield 4, která kvůli svému multiplayerovému rodokmenu a různorodosti požadavků hráčské komunity nebude nikdy dokončená. Nikdy! A protože letos žádná pětka nevychází, neměli tvůrci z DICE na výběr – museli hráče čtverky něčím zasytit, přičemž aktuální 1,16 GB velký update by žaludky béefkářů měl zaplácnout docela solidně. Pojďme se podívat, co v obecném měřítku nabízí.

Battlefield 4: Dragon's Teeth předvádí nové mapy na videu plném explozí

Dneškem počínaje si mohou majitelé Battlefield 4 Premium zahrát mapy z nového DLC Dragon's Teeth pro Battlefield 4. Celkem DLC nabízí čtveřici nových map a pět nových zbraní různého typu – jejich seznam najdete v tomto článku, stejně jako stručné představení map. Na mapách opět funguje Levolution mechanika, která v boji mění část mapy v závislosti na hráčských akcích. Kupříkladu mapu zaplaví nebo, naopak vodu vypustí.

DLC Dragon’s Teeth přinese do Battlefield 4 nové mapy a herní mód už v polovině července

Předposlední DLC pro Battlefield 4 s názvem Dragon’s Teeth a vyjde už 15. července. Termín samozřejmě platí pro hráče s Battlefield Premium. Ostatní se DLC dočkají 29. července. Dragon’s Teeth nabídne tradiční čtveřici nových map, novou výbavu a další bonusy, které si rozebereme v článku.

Battlefield 4 beta začne 1. října pro privilegované a 4. října pro všechny

(Aktualizováno) Betatest střílečky Battlefield 4 začne na začátku letošního října, jak šéf DICE Karl Magnus Troedsson oznámil už během tiskovky EA na Gamescomu. EA však nyní specifikovala termíny, kdy a jak se do bety dostanou privilegovaní hráči (viz níže), a kdy široká veřejnost.

Tohle je multiplayer, vysvětluje tříminutové video z Battlefield 4

Protože multiplayer je na herní scéně zbrusu nová věc a Battlefield 4 bude (společně s chystanou multiplayer verzí šachů) jedním z prvních titulů, který tento prvek nabídne v plné míře, rozhodli se tvůrci z DICE svůj převratný koncept hry více hráčů v Battlefield 4 představit. Tříminutové video v článku s názvem „Tohle je Battlefield 4 multiplayer“ nemrhá ani vteřinou své stopáže a prezentuje jeden "wow" moment za druhým, přičemž nevynechává ani takové podružnosti jako je představení desítky map, sedmičky herních módů, rozsahu boje s vozidly a letadly, velitelský mód nebo dynamiku map, o kterou se postarají padající mrakodrapy či válečné křižníky vyvržené z moře.

Battlefield 4 představuje Premium a mapu Paracel Storm

Nevím jestli šlo o vrchol prezentace Electronic Arts, ale určitě šlo o jednu z nejpůsobivějších částí. Battlefield 4 se konečně prezentoval novým obsahem a že ho tentokrát bylo. Nejprve je tu trailerové představení mapy Paracel Storm, který ukazuje zase jinou část hry a vizuální orgie doplňuje zase lehce pozměněným tradičním battlefieldovským hudebním motivem.

Bleskovky

  • 3. 5. 2018 - EA uvolnila zdarma ke stažení rozšíření Battlefield 1: They Shall Not Pass (PC/PS4/XOne) a Battlefield 4: Dragon's Teeth (PC/PS4/XOne).

  • 12. 5. 2014 - Obrazem: Ukázky zbraní z DLC Dragon's Teeth pro hru Battlefield 4.