Armored Warfare

Armored Warfare

Články

Rozdáváme 10 kódů na prémiový MERC balíček do Armored Warfare

Stejně jako prakticky každý, kdo se hráčům snaží prodat nějakou službu nebo konkrétní hru, nabídla i My.com na Černý pátek hráčům tankové onlineovky Armored Warfare slevy, úlevy a speciální akce. Měly třeba podobu bonusů na reputaci nebo možnosti zajistit si prémiový čas, ale v nabídce je i loterie o speciální MERC verze prémiových vozidel, potažmo několika balíků těchto vozidel, která jindy koupit nepůjde. A protože si rádi hrajeme na ty hodné a uvázlo nám v rukách deset kódů na MERC Pack v hodnotě 43 euro, tak je desítce zájemců z vašich řad prostě a jednoduše jen tak dáme.

Československé tanky a obrněnce se po World of Tanks objeví i v Armored Warfare

Obsidian Entertainment dokázali s Armored Warfare překvapit už několikrát. Poprvé to bylo samotným představením hry a nyní přidáním československých tanků, čímž de facto napodobují konkurenční World of Tanks, který s našimi strojí také počítá. Tvůrci Pillars of Eternity, South Park: The Stick of Truth nebo Alpha Protocol první tanky z tuzemské produkce do hry přidají v první polovině příštího roku.

Tvůrci z Obsidianu se brzy pochlubí s novou (RPG) hrou, původně určenou pro Xbox One

Obsidian Entertainment v současné době vedle oznámených projektů (druhá část datadisku pro Pillars of Eternity, Armored Warfare) kutí ještě další projekt, který měl původně vyjít už v roce 2013 jako launchová hra konzole Xbox One. Vize Obsidianu se ale s Microsoftem nakonec rozešla, vydavatel projekt zrušil a šéf Obsidianu Feargus Urquhart musel vyhodit skoro 40 lidí. Koncept zmíněné hry ale během let prošel několika změnami a Urquhart v rozhovoru pro Game Informer prozradil, že se jim podařilo sehnat vydavatele - oznámení hry (hovořilo se dříve o RPG) se dočkáme v následujících měsících.

Armored Warfare - jak vzniká a kam míří tanková akce od RPG mágů z Obsidianu

Společně s herním průmyslem se mění i studia. Veteráni se zapuštěnými kořeny se musí dříve či později adaptovat, jinak uvadnou a nahradí je draví nováčci. Pochopili to i RPG mágové ze studia Obsidian Entertainment, které byste si s free to play tankovou akcí pravděpodobně nikdy nespojili. Přesto už od března minulého roku víme o Armored Warfare a od října tohoto roku si ji mohou všichni zahrát. Tanková akce se přesunula do stádia otevřené bety a právě při té příležitosti jsme navštívili kanceláře Obsidianu ve slunné Kalifornii.

Tanková akce Armored Warfare zve zájemce do otevřené bety

Moderní tanková multiplayerovka Armored Warfare od Obsidianu se pozvolna blíží k vydání hotové verze. Důkazem je i vstup do fáze otevřené bety, která probíhá dvoufázově - ode dneška. Nicméně platí, že od 1. do 7. října poběží takzvaná Head Start fáze bety, do níž mají přístup jen majitelé Founder's Packu. Od 8. října pak poběží „tradiční“ otevřený betatest.

Tankovou akci Armored Warfare si může po dva dny zahrát úplně každý

Armored Warfare je už nějakou dobu dostupná v programu early access přímo na stránkách hry, ale zatím si tankovou akci zahrajete, jen když si koupíte Founder's Pack. Na dva dny se to však nyní změní, jelikož Obsidian a My.com chtějí před spuštěním otevřené bety pořádně otestovat servery. Veřejně přístupný test začíná zítra a končí pozítří, takže pokud vás lákají moderní tanky, měli byste nejpozději zítra sledovat oficiální web hry a stáhnout si bezplatně herního klienta.