Tanková akce Armored Warfare zve zájemce do otevřené bety
zdroj: tisková zpráva

Tanková akce Armored Warfare zve zájemce do otevřené bety

1. 10. 2015 18:15 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Moderní tanková multiplayerovka Armored Warfare od Obsidianu se pozvolna blíží k vydání hotové verze. Důkazem je i vstup do fáze otevřené bety, která probíhá dvoufázově - ode dneška. Nicméně platí, že od 1. do 7. října poběží takzvaná Head Start fáze bety, do níž mají přístup jen majitelé Founder's Packu. Od 8. října pak poběží „tradiční“ otevřený betatest.

Kromě toho, že majitelé Founder's Packu mají přístup ke hře dříve, také mají určitý náskok před zbytkem v oblasti získaných zkušeností. Už totiž nedojde k resetování účtů - co si vyděláte a získáte v otevřené betě, to už vám zůstane do plné verze hry.

Celkem se v otevřeném betatestu můžete projet ve více než šedesáti vozidlech, která jsou rozdělená do pěti tříd podle funkce na bojišti. Zahrajete si na devíti PvP mapách z celého světa a bitev se zúčastníte v módu 15 proti 15 hráčům. K dispozici jsou i PvE mise, které jsou nezbytnou součástí Armored Warfare. Jsou určené pro pětičlenné týmy a celkem jich bude v betě 25.

Uvidíme, jak si konkurent World of Tanks povede, a kolik novinek do hratelnosti přinese fakt, že pracuje s moderními tanky. Pokud byste se chtěli podívat na minimální a doporučené systémové požadavky, nebo si chtěli stáhnout klienta, zamiřte sem.

zdroj: Archiv

Nejnovější články