American Truck Simulator - Arizona
Věková dostupnost

American Truck Simulator - Arizona

Články

Best of 2016: Nejlepší DLC - datadisk

S každým rokem nabývá role podpory hry po vydání na důležitosti. Nejvíce na očích je hlavně podpora obsahová v podobě updatů, DLC a datadisků. Hry díky nim žijí i dlouhé měsíce či roky po vydání, což dobře dokládají kousky, které jsme vybrali. Níže zmíněné datadisky - DLC parádním způsobem rozšířily původní hry o spoustu nového obsahu, upravily a doladily jejich herní systémy a umožnily hráčům, aby se vrátili do svých oblíbených světů a zažili v nich něco nového.

Rozšířený svět American Truck Simulatoru si nyní můžete vyzkoušet v betaverzi

Dříve oznámená ambiciózní snaha vývojářů z SCS Software rozšířit mapy American Truck Simulator se chýlí ke konci. Novou verzi herního světa totiž tvůrci vydali v rámci testování jako veřejnou otevřenou betaverzi, a tak si může každý z majitelů hry vyzkoušet větší silnice a více prostoru.

American Truck Simulator dostane větší mapy a nové silnice

American Truck Simulator od českých SCS Software se povedl, ale krásu mu kazí dvě vady. Tou první je potřeba trochu objemnějšího obsahu a druhou poněkud malá mapa. Na obsahu se pracuje a hra už od vydání nabobtnala, ale teď se vývojáři vyjádřili také k měřítku mapy. Po pečlivém zvážení padlo rozhodnutí práce na nových oblastech a DLC lehce odložit a soustředit se na zvětšení měřítka mapy, rozšíření silnic a vůbec přepracování systému cest.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
10. června 2016
Recenze