American McGee's Alice

American McGee's Alice

Články

American McGee pracuje na pokračování Alice: Asylum

Práva na hororovou verzi Alenky v říši divů už dlouho vlastní Electronic Arts, ta úplně první ale nese jméno vývojáře Americana McGeeho. Ten sice před dvěma lety napsal fanouškům, ať ho kvůli možnému pokračování konečně přestanou otravovat, v září ale slíbil, že se s EA zkusí dohodnout. Voilà, na prequelové Alice: Asylum už se prý pracuje.

Retro GamesPlay – hrajeme dekadentní American McGee’s Alice

Že je Alenka podivuhodná dívka, to se ví už od roku 1865, kdy vyšla kniha Alenka v říši divů od matematika Lewise Carrolla. Bílý králík skočil do díry, Alenka šla za ním a dostala se do světa, který se přes 150 let snaží adaptovat řada médií. Disneyovky, filmy i videohry, včetně té nejznámější od Americana McGeeho z roku 2003.

EA skrze rušení online passů nabízí obsah zdarma

Před 14 dny Electronic Arts oznámila, že postupně zruší svůj systém online passů, tedy prostředek boje proti bazarovým hrám skrze nutnost zadávat mnohačíselný kód, abyste se u hry z druhé ruky dostali k určitému obsahu (většinou multiplayer). Počínaje dneškem začala EA svůj slib plnit a zpětně na Xbox Marketplace zlevnila celou řadu obsahu u mnoha DLC na nulu. V nabídce je Cerberus Network Pass pro Mass Effect 2 i Black Emporium DLC Pro Dragon Age 2.

Původní Alenka zdarma u Alice: Madness Returns

Jak by mělo vypadat ideální DLC? O tom by se daly vést sáhodlouhé diskuse, ale asi se shodneme...

American McGee's Alice gold

Nedávno jsme vám v krátkosti představili prapodivnou hru American McGee's Alice od Electronics Arts, která lehce překrucuje motivy klasické pohádky o Alence v říši divů.

American McGee's Alice info

Kdyby se na E3 (Electronic Entertainment Expo) soutěžilo o nejpodivnější hru, měla by nová akční adventure American McGee's Alice od Electronics Arts velkou šanci vyhrát.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
85/100
Datum recenze:
15. prosince 2000
Recenze