Aion
Věková dostupnost

Aion

Články

Fantasy onlineovka Aion je stálicí na MMORPG nebi a stojí za vyzkoušení

Fantasy onlineovka Aion prošla za poslední roky výraznou proměnou. Když se v září 2009 objevila v Americe i Evropě, získala si brzy pozornost řady hráčů nejen pohlednou grafikou, ale hlavně herními systémy, kterým dominuje kombinace PvP a PvE. Aion přinesla na trh onlineových RPG her svěží vítr v době, kdy Azeroth pořád ještě čekal na svůj facelift v podobě datadisku Cataclysm, a pokračuje v tom i nadále. Od roku 2012 je Aion dostupná zdarma a tvůrci hru rozšiřují skrze zajímavé updaty (datadisky). Poslední s názvem Upheaval vyšel loni v létě a přinesl spoustu nového obsahu. Pokud jste tedy Aion dlouho nehráli, možná by stálo hru znovu spustit, jen tak, ze zvědavosti. Však za to nezaplatíte ani korunu, což platí i pro hráče, co Aion nikdy nezkusili. Stačí si vytvořit účet a pustit se do hraní.

Hry, které šly po krku World of Warcraft, ale neuspěly

Fantasy a MMORPG k sobě patří, o tom snad už dnes nikdo nepochybuje! Stylová propojenost magických světů s masivním online hraním navíc zcela evidentně vede nad jinými žánry, jako jsou sci-fi či akce ze současného světa. Trpaslíci, elfové, kouzelníci či zcela vymyšlené bytosti nás evidentně lákají mnohem víc, než postavy z daleké budoucnosti i obyčejné přítomnosti. Nebo prostě vývojáři sázejí na jistotu a nechtějí vymýšlet něco nového.

Zahrajte si bezplatně: Aion a Microsoft Flight

Řady onlineovek, které fungovaly na bázi předplatného, ale přešly z různých důvodů na...

Aion v únoru přejde na free-to-play model

Přiznat porážku není vždy snadné, ale v případě MMO Aion se může NCsoft utěšovat alespoň tím, že jeho onlinovka statečně vydržela celé dva roky. Od února 2012 už za ni vydavatel přestane účtovat měsíční poplatky a MMO přejde na free-to-play model, čímž NCsoft kopíruje stále silnější trend posledních měsíců.

Výpis novinek z fanstránek webu Vokr.com

Čím jiným začít úvod týdenního sledu událostí na fanstránkách Vokr.com, než vydáním nejprodávanějšího titulu v žánru FPS, ano mluvíme o bestselleru Call of Duty. Nejnovější díl s podtitulem Black Ops asi není třeba představovat, můžeme vám jen nabídnout naši fanstránku Call of Duty Vokr.com.

Návštěva fantasy světa Aionguard

Akční adventura od autorů Just Cause 2 nezapře inspiraci od Devil May Cry, God of War ani Harry Potterem.