Advent

Advent

Články

XCOM 2 vyjde pro PC v listopadu a nabídne i podporu modifikací

Pokud jste, stejně jako já, zatím nestihl dohrát před pár lety zakoupený XCOM, měli byste si pospíšit. Lidé z 2K Games a Firaxis totiž oznámili pokračování s názvem XCOM 2, které vyjde letos v listopadu pro PC, Mac i Linux. XCOM 2 je oním tajemným projektem Advent a odehrává se 20 let po událostech předchozí hry, které pro lidstvo nedopadly dobře. Alieni vyhráli a vybudovali na Zemi důmyslný totalitní režim, který se navenek tváří k lidem přívětivě, buduje pro ně nádherné metropole a slibuje jen tu nejlepší budoucnost. Ve skutečnosti však cizáci krutě likvidují jakýkoli odpor či náznak deviace od oficiální linie. Zvrátit stav věcí se pokusí polozapomenutá organizace XCOM, která ze svého nového mobilního velitelství musí podnikat výpady proti mimozemským jednotkám.

Fight Club #229 HD: Keepmaster

Na černobílé pohovky v naší klubovně tento týden usedli Pavel Dobrovský, Petr Poláček, Aleš Smutný a po delší době i Lukáš Macura, aby se ve 229. dílu podcastu Fight Club pobavili o novinkách herní branže. Jedním z hlavních témat bylo oznámení nového dílu závodní série Need for Speed, která se na naše monitory vrátí po neobvyklé dvouleté pauze, řeč ale přišla i na zrušení prokleté polské diablovky Hellraid nebo na záhadnou hru Advent, kterou se na blížící se výstavě E3 chystají představit lidé z 2K Games.

2K láká na Advent, zatím neoznámený titul z budoucnosti

Zřejmě až na E3 si 2K schovávají kompletní představení svého dalšího velkého titulu. Tím by měl být projekt s kódovým označením (byť možná bude i oficiálním názvem) Advent. Vydavatel spustil webovou stránku, jež láká na přestěhování se do města budoucnosti. Nastěhujte se již dnes a již dnes začněte žít život zítřka. Tak zní motto zveřejněné na Twitteru, to je Advent – svět zítřka.

Bleskovky

  • 1. 6. 2015 - Stránka hry s kódovým názvem Advent byla "oficiálně" hacknuta.