zavřít

Fight Club #229 HD: Keepmaster

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na černobílé pohovky v naší klubovně tento týden usedli Pavel Dobrovský, Petr Poláček, Aleš Smutný a po delší době i Lukáš Macura, aby se ve 229. dílu podcastu Fight Club pobavili o novinkách herní branže. Jedním z hlavních témat bylo oznámení nového dílu závodní série Need for Speed, která se na naše monitory vrátí po neobvyklé dvouleté pauze, řeč ale přišla i na zrušení prokleté polské diablovky Hellraid nebo na záhadnou hru Advent, kterou se na blížící se výstavě E3 chystají představit lidé z 2K Games.

Obecně jsme v tomto díle velmi často utíkali mimo hlavní téma, ale snad vám to nebylo proti chuti. Nezapomněli jsme každopádně odpovědět na vaše dotazy z mailů i z chatu a došlo i na vyhlášení nové soutěže. Tentokrát o parádní oldschool tričko s motivem 13 let staré hry Necromania: Trap of Darkness od Cinemaxu, které se pyšní vyloženě metalově pojatým artem orka na zadní straně. A to prostě chcete! :)

Audio verzi Fight Clubu #228 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast Fight Club

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.