Ace Combat Infinity
Věková dostupnost

Ace Combat Infinity

Články

Zdarma hratelný Ace Combat Infinity nezapomněl ani na příběhovou kampaň

Série Ace Combat patřila k těm nejlepším leteckým akcím, jaké se vám mohly dostat do rukou. Kombinace dynamického až filmového létání a příběhu vyprávěného mezi misemi i během nich vytvořila skvělý mix, kterému dokázaly zlomit vaz až hloupé změny v hratelnosti, které přinesl Assault Horizon. Nyní se blíží vydání free to play dílu Ace Combat Infinity, který ale překvapivě nepřijde o kampaňovou složku.

Beta free to play akce Ace Combat: Infinity začne příští týden

Série Ace Combat sice trochu změnila směr, ale důležité je, že neskončila. Namísto klasického pokračování se dočkáme čistě free to play hry pro PlayStation 3 s názvem Ace Combat: Infinity, ale třeba tím chytne série druhý dech. Zájemci o létání ve stíhačkách by se měli mít na pozoru, protože brány betaverze se otevřou už 4. února, což je příští úterý. Dlouho ale beta trvat nebude, skončí totiž 11. února.

Záběry z kampaně Ace Combat Infinity vypadají slušně

Série Ace Combat vždy patřila k tomu nejlepšímu, co se v žánru leteckých akčních arkád zrodilo. Kombinace reálných letounů a smyšlených konfliktů zasazených do současnosti s dostatečným futuristickým nádechem je prostě atraktivní.

Nový Ace Combat bude free to play i s kampaní a jenom pro PS3

Není to tak dlouho, co Namco Bandai oznámila zbrusu nový Ace Combat. Od dosavadních dílů v sérii se bude lišit už jen modelem fungování. Ace Combat Infinity bude free to play. Tisková zpráva dále oficiálně potvrzuje, že hra bude exkluzivní pouze pro PlayStation 3 a logicky bude zdarma ke stažení z PSN. Nepůjde však o klasickou multiplayerovou free to play hru, jak by se mohlo zdát - chybět nebude (netradičně na poměry F2P her) ani příběhová kampaň.

Namco oznamuje free to play díl v sérii Ace Combat

Kdo si děláte čárky u dlouholetých sérií, které se z klasického modelu překlopily na free...
Hodnocení Metacritic:
54/100
Hodnocení čtenářů:
70/100