Zeno Clash II

Zeno Clash II

Články

Zeno Clash II umučí váš počítač ve Framerate aréně

Jelikož je Zeno Clash II divná hra (ona byla i jednička), musí mít i divná DLC. Navíc je divné, že tenhle update je zadarmo, protože se to dneska přece nenosí. Do PC verze hry by měly přibýt dvě novinky. Framerate Challgenge je bizarní arénový mód, jehož pravidla jsou jasná. Nesmí vám spadnou FPS pod 25. Surreálně působící nepřátelé se budou spawnovat ve stále rychlejší frekvenci a kromě jejich zabíjení musíte i věřit svému PC, že to utáhne v dostatečné kvalitě.

Zeno Clash II se připomíná bojovnou ukázkou

Jsou to už čtyři roky, co nás oblažila poněkud netradiční mlátička/střílečka z pohledu první osoby Zeno Clash. Cirka desetičlenné argentinské studio ACE Team po ní vydalo neméně úchylnou záležitost Rock of Ages, pak se však zjevně vrátilo k osvědčenému receptu, loni oznámeném Zeno Clash II (což však není úplně debut, ACE Team už na přelomu tisíciletí dělal řadu amatérských modifikací). Zeno Clash II se nyní připomíná jednoduchým gameplay trailerem, podle něhož ACE lidé vyznávají taktiku "co není rozbité, netřeba opravovat."

Punkový Zeno Clash II se připomíná novým videem z beta verze

First person mlátička-střílečka-adventura Zeno Clash navzdory všemožným nedodělkům, plynoucím ale většinou z totálního indie statutu chilských tvůrců ze studia ACE Team, byla herdou do zad unifikovaného stylu všech FPS her, ať už jde o unikátní hratelnost, grafické zpracování nebo příběh. Lehce se dala hra zaškatulkovat mezi zhulenosti a podivnosti, ale punkový odklon od všeho „normálního“ byl příjemný.

Čerstvá série obrázků ze Zeno Clash II

O Zeno Clash II, pokračování povedené fantaskní indie FPS jsme dobrý půlrok neslyšeli.

Atlus oznámil pokračování svérázné FPS mlátičky Zeno Clash

Pamatujete se na svéráznou nezávislou FPS akci Zeno Clash, která se snažila vymykat běžným konceptům? Atlus nyní oznámil pokračování téhle svérázné fantastiky.
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
61/100
Datum recenze:
24. května 2013
Recenze