Vivisector: Beast Inside

Vivisector: Beast Inside

Články

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Pamatuje si vůbec někdo z vás na ukrajinskou střílečku Vivisector: Beast Inside od tvůrců parádní podivnosti Cryostasis? Pokud ano a máte ve hře problém, tak jej můžete konzultovat s návodem, který byl do databáze ABCgames zařazen společně s další částí návodu na Skyrim a titul Battlestrike. Za uplynulých čtrnáct dní se v nabídce ABCgames objevily také češtiny na čtvrtou epizodu Walking Dead, adventuru Art of Murder: Hunt for the Puppeteer nebo akční adventuru Blood Omen 2. Když se vám nic z toho hodit nebude, tak si třeba vyberete z nabídky cheatů, wallpaperů nebo trainerů, která na vás čeká buď po rozkliku, nebo přímo na stránkách ABCgames.

Vivisector: Beast Inside - rozhovor

Již brzy se coby trosečník ocitnete na ostrově, kde se prováděly zkoušky biologických technologií a nehumánní experimenty. S dochovalými pozůstatky těchto pokusů se seznámíte v rozhovoru o střílečce Vivisector.

Vivisector: Beast Inside od Cenegy v češtině

O vývoji Vivisector: Beast Inside na našich stránkách píšeme už někdy od roku 2001, tedy hezkých pár let, během kterých prodělal koncept projektu několik změn.

Vivisector: Beast Inside až v příštím roce

Ze včerejšího rozhovoru na HomeLANu vyplynulo pár zajímavých skutečností ohledně survival hororové akce Vivisector: Beast Inside, vývojářského týmu Action Forms.

Vivisector: Beast Inside - systém zničení

Na oficiálních stránkách 3D akčního titulu Vivisector: Beast Inside se objevila trojice nových screenshotů, které nyní můžete najít i v naší galerii.

Nové ukázky z Vivisector: Beast Inside

Vývojářské studio Action Form vypustilo do světa další ukázky ze svého připravovaného projektu s názvem Vivisector: Beast Inside.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
9. února 2006
Recenze