zavřít

Zbraně Covenantu v traileru na multiplayer Halo 4

Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Už jsem klidný. V Halo 4 se vrací i král všech zbraní, Needler, takže bude s čím provádět záludná a vychytralá zabití. Každopádně, ve velmi krátkém čase se objevuje další video týkající se této hry, a i když bych obvykle prskal, chápu, že tohle je prostě jiné zaměření, nežli vývojářský deník. Prezentace zbraní Covenantu se zaměřuje na zcela odlišnou, byť neodmyslitelnou součást celého Halo.

Multiplayer. Ve chvíli, kdy dorazíte další příběh Master Chiefa (nebo někoho jiného), je tady další masivní součást hry, k níž někteří hráči přeskakují rovnou, aniž by přičichli ke kampani. Jak je vidět, 343 snad pochopili, v čem tkvělo kouzlo multiplayeru předchozích her a nesnaží se sem nacpat za každou cenu nějaké závažné změny. Vše vlastně vypadá skoro stejně, což je (v rámci mezí) dobře. Je tu Needler, Gravity Hammer, přeskakování tanků...

Tagy: akční sci-fi FPS

Zdroje: Evil Avatar

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.