zavřít

Závodní arkáda FlatOut 4 vyjde 17. března

PlayStation 4 Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Arkádová závodní šílenost FlatOut 4: Total Insanity se připomíná novým trailerem, v němž se dozvíte i konkrétní datum vydání. Z předešlého rámce "první kvartál" se rázem stal "příští týden", konkrétně 17. března, kdy hra vyjde na PlayStation 4 a Xbox One. V traileru ani v tiskovce se bohužel o PC verzi nikdo nezmiňuje.

V novém videu přímo z hraní uvidíte klasické arkádové závodění, samozřejmě spoustu destrukce, ale dojde také na méně standardní módy, které v klasických závodních hrách nenajdete. V nich bude trávit řidič docela dost času mimo vůz, ale jak si možná pamatujete z předchozích dílů, klasické vystupování z auta to nebude.

Řidič z auta vyletí předním oknem a to, jestli se s ním dokážete trefit do speciální golfové jámy, nebo do předpřipravených kelímků, je už na vašich řidičských schopnostech. Starý známý stunt mód je tak zpátky, očividně v plné síle.

Do stunt módu vás hra nutit nebude, ale příznivci realistického ježdění si na své nepřijdou ani při "normálních" závodech. FlatOut 4: Total Insanity je arkáda jak poleno a už její název by měl všechny seriózní zájemce o uvěřitelné závody odradit. O to tady rozhodně nepůjde a prim bude hrát destrukce, výbuchy a skákání.

Tagy: Závodní arkáda

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.