zavřít

Závodní arkáda FlatOut 4 vyjde 17. března

PlayStation 4 Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Arkádová závodní šílenost FlatOut 4: Total Insanity se připomíná novým trailerem, v němž se dozvíte i konkrétní datum vydání. Z předešlého rámce "první kvartál" se rázem stal "příští týden", konkrétně 17. března, kdy hra vyjde na PlayStation 4 a Xbox One. V traileru ani v tiskovce se bohužel o PC verzi nikdo nezmiňuje.

V novém videu přímo z hraní uvidíte klasické arkádové závodění, samozřejmě spoustu destrukce, ale dojde také na méně standardní módy, které v klasických závodních hrách nenajdete. V nich bude trávit řidič docela dost času mimo vůz, ale jak si možná pamatujete z předchozích dílů, klasické vystupování z auta to nebude.

Řidič z auta vyletí předním oknem a to, jestli se s ním dokážete trefit do speciální golfové jámy, nebo do předpřipravených kelímků, je už na vašich řidičských schopnostech. Starý známý stunt mód je tak zpátky, očividně v plné síle.

Do stunt módu vás hra nutit nebude, ale příznivci realistického ježdění si na své nepřijdou ani při "normálních" závodech. FlatOut 4: Total Insanity je arkáda jak poleno a už její název by měl všechny seriózní zájemce o uvěřitelné závody odradit. O to tady rozhodně nepůjde a prim bude hrát destrukce, výbuchy a skákání.

Tagy: Závodní arkáda

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.