Závodní arkáda FlatOut 4 vyjde 17. března
zdroj: tisková zpráva

Závodní arkáda FlatOut 4 vyjde 17. března

13. 3. 2017 11:23 | Video | autor: Adam Homola |

Arkádová závodní šílenost FlatOut 4: Total Insanity se připomíná novým trailerem, v němž se dozvíte i konkrétní datum vydání. Z předešlého rámce "první kvartál" se rázem stal "příští týden", konkrétně 17. března, kdy hra vyjde na PlayStation 4 a Xbox One. V traileru ani v tiskovce se bohužel o PC verzi nikdo nezmiňuje.

V novém videu přímo z hraní uvidíte klasické arkádové závodění, samozřejmě spoustu destrukce, ale dojde také na méně standardní módy, které v klasických závodních hrách nenajdete. V nich bude trávit řidič docela dost času mimo vůz, ale jak si možná pamatujete z předchozích dílů, klasické vystupování z auta to nebude.

Řidič z auta vyletí předním oknem a to, jestli se s ním dokážete trefit do speciální golfové jámy, nebo do předpřipravených kelímků, je už na vašich řidičských schopnostech. Starý známý stunt mód je tak zpátky, očividně v plné síle.

zdroj: tisková zpráva

Do stunt módu vás hra nutit nebude, ale příznivci realistického ježdění si na své nepřijdou ani při "normálních" závodech. FlatOut 4: Total Insanity je arkáda jak poleno a už její název by měl všechny seriózní zájemce o uvěřitelné závody odradit. O to tady rozhodně nepůjde a prim bude hrát destrukce, výbuchy a skákání.

Nejnovější články