zavřít

Zasněte se v novém traileru na Dreamfall Chapters

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Kickstarterový projekt Ragnara Tørnquista a jeho Red Thread Games jménem Dreamfall Chapters už...

Kickstarterový projekt Ragnara Tørnquista a jeho Red Thread Games jménem Dreamfall Chapters už se dávno zaplatil, a teď s pětidenní rezervou míří k úspěšnému zafinancování a dalším bonusovým cílům za vyšší částku. A tak po minulém představení Europolis přichází další trailer který se věnuje hernímu světu, tedy světům a hlavní hrdince. Pro znalce ságy asi nic nového, ale můžete se podívat na to, jak bude chystaný titul vypadat.

Co se týče strech goals, teď se musí snažit hlavně Němci a Francouzi, kteří při částce 1 250 000 dolarů dostanou svou vlastní kompletní lokalizaci textu i mluveného slova. Což se zdá být za pět dnů jako celkem splnitelné.

Tagy: sci-fi fantasy adventura

Zdroje: VG247

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.