zavřít

Zajímá vás The Last of Us 2? Sledujte přímý přenos State of Play od PlayStationu

PlayStation 4 PS4 Pro

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Sony dnes v našich večerních hodinách odvysílá další díl svého velmi nepravidelného pořadu State of Play. První video z produkce PlayStationu o novinkách pro tuto konzoli nás docela zklamalo, protože bylo skoupé na informace o očekávaných exkluzivitách. Ale dnes by mělo dojít k reparátu, protože minimálně jedna žhavá exkluzivita nebude chybět.

Dnešní State of Play se odvysílá ve 22:00 našeho času na YouTube, Twitchi, Twitteru a Facebooku PlayStationu. Půjde o video dlouhé 20 minut, o němž víme jen velmi málo – jednu věc, která se objeví, a jednu, která nikoliv.

Počítejte s The Last of Us: Part II. Jako důkaz mrkněte na oficiální Twitter Naughty Dogu, kde poslední čtyři příspěvky lákají právě na dnešní State of Play. S čím naopak vůbec nepočítejte, jsou informace o nové generaci PlayStationu.

A dál už můžeme jen spekulovat. Nabízí se Death Stranding, byli bychom rádi za Ghost of Tsushima, ale nebránili bychom se ani úplně novým titulům. Možná dojde na nového Batmana, možná na Star Warsy, možná na Elden Ring… Kdo ví. Snad to bude stát za to.

Tagy: stealth akční 3rd person

Zdroje: Forbes,tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.