Zajímá vás The Last of Us 2? Sledujte přímý přenos State of Play od PlayStationu
zdroj: Archiv

Zajímá vás The Last of Us 2? Sledujte přímý přenos State of Play od PlayStationu

24. 9. 2019 16:00 | Video | autor: Patrik Hajda |

Sony dnes v našich večerních hodinách odvysílá další díl svého velmi nepravidelného pořadu State of Play. První video z produkce PlayStationu o novinkách pro tuto konzoli nás docela zklamalo, protože bylo skoupé na informace o očekávaných exkluzivitách. Ale dnes by mělo dojít k reparátu, protože minimálně jedna žhavá exkluzivita nebude chybět.

Dnešní State of Play se odvysílá ve 22:00 našeho času na YouTube, Twitchi, Twitteru a Facebooku PlayStationu. Půjde o video dlouhé 20 minut, o němž víme jen velmi málo – jednu věc, která se objeví, a jednu, která nikoliv.

Počítejte s The Last of Us: Part II. Jako důkaz mrkněte na oficiální Twitter Naughty Dogu, kde poslední čtyři příspěvky lákají právě na dnešní State of Play. S čím naopak vůbec nepočítejte, jsou informace o nové generaci PlayStationu.

A dál už můžeme jen spekulovat. Nabízí se Death Stranding, byli bychom rádi za Ghost of Tsushima, ale nebránili bychom se ani úplně novým titulům. Možná dojde na nového Batmana, možná na Star Warsy, možná na Elden Ring… Kdo ví. Snad to bude stát za to.

Nejnovější články