zavřít

Nové video z Death Stranding ukazuje, že zírat lidem do rozkroku je neslušné

PlayStation 4 PS4 Pro

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Na Tokyo Game Show si pro sebe nový počin Hidea Kodžimy uzmul hned několik dlouhých segmentů na pódiu. Nový trailer a třičtvrtěhodinovou ukázku z Death Stranding jsme podrobněji rozebrali minulý týden, o víkendu se ale objevila ještě jedna půlhodinová, která je tak trochu zásahem do soukromí Sama Bridgese. Kromě prohlídky jeho úkrytu totiž dojde i na zoomování na intimní partie a podivnou obsesi hygienou.

Pokud jste od 30minutového videa očekávali nějakou velmi akční náplň, připravte se spíše na poctivou dávku japonských bizarností. Sam se probouzí ve svém bytě, řádně špinavý a pocuchaný z poslední mise, což není nic, co by nevyřešila krevní transfúze.

V jeho obydlí přitom podle všeho neovládáte přímo jeho, ale kameru, čímž se Kodžima baví dobrou první polovinu videa. Samovi se neodbytné pohledy do rozkroku přirozeně nelíbí, takže divákům nejprve naznačí, že se chovají nevhodně, pak si ho zakryje rukama a překříží nohy. Když ani to nepomůže, prostě do kamery praští. No, říkala si o to.

Tím ale exkurze do Samových rituálů teprve začíná, následuje prohlídka ústní dutiny u zrcadla, kde Kodžima ukazuje možnosti fotomódu, sprchování a vyprazdňování, v tomto případě decentně překryté reklamou na motoristický pořad Ride s Normanem Reedusem.

Obsese hygienou je v tomto případě velmi opodstatněná, všechen biologický materiál totiž budete potřebovat v boji proti přízrakům z „druhé strany“, kterým ubližuje styk s krví, močí, zkrátka různými tělními tekutinami. Obsah vašeho batohu budou dost často tvořit také spermie a vajíčka, jejichž distribuce má napříč rozbombardovanou Amerikou zaručit genetickou diverzitu.

Následuje krátká demonstrace zbrojnice, kde také přebývá Samovo zavakuované miminko. Ale stejně jako byste neměli klepat na sklo v zoo, ani budit plody se nevyplácí. Ve většině příbytků naleznete 3D tiskárny, díky kterým si výbavu můžete v podstatě generovat. Přizpůsobit si budete moct valnou většinu vybavení od zbraní přes batoh až po oblek.

Z hlediska stravy to ale tak pestré nebude, potravou budoucnosti je v Death Stranding zřejmě doopravdy hmyz. Zapít ho ale můžete pivem a nasadit si k tomu značkovou kšiltovku a sluneční brýle (ano, v interiéru) a přečíst si maily.

Mads Mikkelsen naproti tomu preferuje šampaňské, což Samovi názorně demonstruje před začátkem další výpravy do pustiny. Ten na to reaguje tím, že… se jde vymočit? A o kus dál umístí zákaz močení k jednomu z horkých pramenů. I malé děti přece vědí, že nemají čůrat do bazénu.

Celá ukázka končí další koupelí, kde ovšem Sam není sám! Kromě vakuově baleného dítěte mu tam dělá společnost ještě tajemná cizinka. Jakkoliv bizarní se vám to může zdát v téhle chvíli, vše se určitě vyjasní po 8. listopadu, kdy Death Stranding vychází.

Tagy: herci akční otevřený svět

Zdroje: blog.playstation

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.