Death Stranding zmizelo ze seznamu exkluzivit na PS4. Vyjde i na PC?
zdroj: Archiv
Téma

Death Stranding zmizelo ze seznamu exkluzivit na PS4. Vyjde i na PC?

9. 8. 2019 10:59 | autor: Václav Pecháček |

Vyjde [dosaďte název libovolné exkluzivity na PS4] i na PC? To je věčná otázka hráčů neobdařených konzolí od Sony a odpověď bývá většinou negativní jako v případě Spider-Mana nebo God of War. Občas tenhle trend naruší nějaký ten Detroit: Become Human – a teď to vypadá, že by se k němu (snad, možná) mohla připojit i Kodžimova divnost Death Stranding. Byla totiž odstraněna z oficiálního seznamu PS4 exkluzivit.

Uznávám, to samo o sobě není žádný velký důkaz, ale zadržte příval skepse, přátelé – dost jasnou zprávu o existenci PC verze jsme dostali už před čtyřmi lety. Možná to mnozí z vás vědí (mně to z nějakého důvodu uniklo), ale Sony v FAQ potvrdilo, že tehdy ještě nepojmenovaný projekt po PS4 vyjde i na PC. Stránka byla sice od té doby smazána, ale co se jednou octne na internetu, už se z něj nikdy neodoctne.

Existenci verze pro osobní počítače nahrával i zdánlivý leak od italského streamera Antonia Fucita, který už kdysi správně zveřejnil datum vydání, které v tu chvílí ještě nebylo oznámené, a v nedávném videu probírá právě PC verzi. Fucito ovšem na Twitteru upozornil, že šlo pouze o nepotvrzené spekulace a že lidé, kteří z nich dělali další leak, by se měli líp naučit italsky.

V konečném důsledku tak pořád nezbývá než čekat. Třeba nám něco dalšího prozradí sám Kodžima za pár týdnů v Kolíně, protože jeho prezentace Death Stranding má být součástí živého přenosu úvodního večera Gamescomu, který budeme streamovat a komentovat i my tady na Games.cz.

Nejnovější články