zavřít

Sledujte Fight Club #429 o Death Stranding a barbaru Conanovi

PlayStation 4 Windows PS4 Pro

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kodžima opět nezklamal. Sice nám konečně poskytl pořádně dlouhou ukázku ze své připravované hry Death Stranding a přihodil k ní i datum vydání, ale musíme se přiznat, že ani po jejím zhlédnutí nejsme o mnoho moudřejší. Však si o ní v dnešním podcastu popovídáme – a přihodíme k tomu i naše zkušenosti s nejslavnějším barbarem.

Vyšla totiž strategie Conan Unconquered, kterou jsme si všichni aspoň vyzkoušeli, takže nás napadlo o svalnatém Cimmeřanovi pokecat do hloubky. Co jsme četli? Co jsme viděli? Co jsme hráli? Co se nám líbilo a co bychom rádi viděli příště? Na to všechno přijde řeč.

A řeč přijde i na vaše dotazy, buď přímo z chatu na YouTube, nebo z e-mailu podcast@games.cz. V 16:00 se na vás těšíme!

Tagy: herci strategie akční otevřený svět Barbar Conan

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.