zavřít

Trailer na FIFA 12 představuje Impact System

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Minutové video není z nejdelších, ale věnuje se tomu, čemu by mělo – tedy demonstraci nového systému, který při kolizi hráčů bude zajišťovat co nejreálnější reakci.

A věru, vypadá to jako další krok kupředu. Některé zákroky vypadají skvěle, souboje ve vzduchu poměrně variabilně a nechtěné střety, třeba zde v případě gólmana, opravdu dobře. Další krok k realističnosti v tomto směru může dobrému, autentickému pocitu ze hry jen pomoci. Důležité samozřejmě je, jak budou zákroky vypadat i při běžném pohledu na hřiště, když se střetnou "malí" hráči. Každopádně zase můžeme vyhlížet FIFA 12 s nadějí. (Doplnili jsme video od EA Czech s českými titulky). Do galerie jsme rovněž přidali sadu nových screenshotů.

Tagy: sportovní

Zdroje: IGN

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.