zavřít

Sledujte záznam prezentace Googlu na GDC 2019

Stadia

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Minulý týden jsem psala o očekávaném velkém oznámení Googlu, které se má týkat her. Kromě streamovací služby a návrhu gamepadu už se internet hemží spekulacemi, že ke streamování nebudete potřebovat nic jiného než onen gamepad – na jejich potvrzení či vyvrácení ani nemusíte čekat moc dlouho. Živý stream totiž proběhne dnes večer.

Na večerní herní prezentaci, streamované od 18:00 našeho času, plánuje Google odhalit svou verzi budoucnosti hraní. Ať už si pod tím představíte cokoliv, bude za touhle vizí stát mimo jiné Jade Raymond, která po zkušenostech z Ubisoftu a Electronic Arts do Googlu zamířila na pozici viceprezidentky herní divize.

Video můžete sledovat živě či ze záznamu zde:

Tagy: budoucnost Google streamování

Zdroje: YouTube

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.