Resident Evil: Revelation 2 ukazuje singleplayer "kooperaci"
zdroj: Archiv

Resident Evil: Revelation 2 ukazuje singleplayer "kooperaci"

13. 11. 2014 20:00 | Video | autor: Ladislav Loukota |

I přes tvrzení, že se Resident Evil: Revelation 2 poveze spíše na vlně hororové atmosféry, ukazuje trojice nových videí ze hry spíše akční podobu postupu ostrovem zamořeným zombie potvorami. Na druhou stranu v ukázkách nechybí ani zajímavý způsob kooperace, který je v rozporu s oznámením, že on-line kooperace si tentokrát dá pauzu.

V prvním videu si připomeneme zobrazení postupu s hrdiny v third-person pohledu a uvidíme i fantastické přepínání mezi postavami během hry, které je zjevně (díky bohu) jedním z prvků, který teď budou kopírovat všechny další hry. Již dříve oznámená off-line kooperace se sebou samotným je totiž nápad za milión.

zdroj: Archiv

Druhé video se zaměřuje na ukázku způsobů, kterými lze ze světa sprovodit monstra. Uvidíme tak kapacitu útoků na blízko, ale i bleskovou rychlost přepínání mezi zbraněmi, která tak trochu kazí hororový zážitek...

zdroj: Archiv

Třetí a tentokrát poněkud zbytečné video všem hráčům připomene, k čemu slouží inventář. Ačkoliv informační zevrubnost trojice videí připomíná odpověď na otázku, na kterou se nikdo neptal, fanouškům zcela jasně předvádí tón hry. Zjevně bude více akční a díky "self-co-op" mechanice připomíná spíše hratelnost Left 4 Dead.

zdroj: Archiv

Možná však videa ve skutečnosti ukazují spíš ojedinělé akční momentky a hra bude nakonec skutečně více hororová, jak nedávno naznal Aleš. Uvidíme asi až po vydání první epizody, ke kterému dojde na počátku roku 2015.

Nejnovější články