zavřít

Reálné i herní závody v GRID 2 s Chrisem Harrisem

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud neznáte jméno Chrise Harrise, vězte, že jde o oblíbeného motoristického žurnalistu a komentátora, který se nyní spojil s Codemasters nejenom v propagaci, ale i vývoji GRID 2, kdy dodával postřehy ohledně specifik některých vozů a jízdného modelu. V prvním ze série tří videí se představí na reálném okruhu Brands Hatch, kde závodí s testovacím jezdcem Matem Jacksonem v nadupaných McLarenech MP4-12cs.

"Velmi mě těší, že mohu spolupracovat na těchto videích pro GRID 2 a dávat rady, které snad mohou dopomoci s výběrem klíčového auta ve hře. Je to skvělá příležitost prozkoumat stále užší vztah mezi skutečností a virtuálním světem," říká Chris Harris. "Jako někdo, kdo tráví hodně času v nejnovějších superautech, jsem fascinován sledováním složitého procesu vytváření těchto virtuálních strojů." Ostatně paralelu mezi virtuálním a reálným závodem na videu jasně uvidíte.

Tagy: auto Závodní making of

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.