Původní Thief se dočkal HD textur
zdroj: Archiv

Původní Thief se dočkal HD textur

12. 12. 2013 17:33 | Video | autor: Ladislav Loukota |

Dnes máme tak trochu retro den, po Dukovi přichází připomínka neméně kultovní záležitosti Thief: The Dark Project z roku 1998. Po dlouhém čekání totiž konečně dorazila modifikace Thief Gold HD Mod – která, jak jste asi odtušili, dává původnímu vzhledu Thiefa zcela nové kontury. Komu tak úplně neštymuje Thief nejnovější a namísto steampunku hodlá zůstat věrnější středověkému prostředí, můžete tak konečně učinit bez obav z oslepnutí.


Celý seznam změn vypisuje přidání HD textur pro všechny původní mise, přidanou vegetaci, nové textury vody a lávy (voda se momentálně opravuje, alebrž občas buguje), nové plamínky pochodní a několik nových skinů postav. Celá velikost modifikace je lehce nad 3 GB, najdete ji zde.

K ní potřebujete zároveň ještě mód NewDark 1.21. A nenechte se zmást tvrzením, že je k dispozici jenom pro Thiefa 2, není tomu tak. I přes konečné dokončení se Thief Gold HD Mod momentálně nachází ve verzi 0.85, i v příštích mnoha letech se tak můžeme těšit na čekání do skutečně finální verze.

Nejnovější články