zavřít

Portal 2 In Motion vám připomíná evropský launch

PlayStation 3

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Kdo má doma PS Move, těšil se na předělaný systém Portalu 2 pro pohybový ovladač a...

Kdo má doma PS Move, těšil se na předělaný systém Portalu 2 pro pohybový ovladač a nevěděl, zda se hra objeví v Evropě už asi dnes ví, že se modifikace In Motion dostane i k nám. A kdo to minul, tomu to připomíná tento trailer. Za rozšířením nestojí Valve, ale Sixense a jeho šéf, Danny Woodall se v blogu rozpovídal o tom, že tohle je teprve jejich začátek tvorby pro pohybový ovladač Sony.

Což jeho majitelé, kterým se asi na PS Move nyní práší ocení. Samotná demonstrace na videu k Portal 2 In Motion vypadá dobře a přenos pohybu je snad dostatečně přesný a plynulý. Sixense ale nad tímto přídavkem strávilo dost času, ostatně, příspěvek hovoří o tom, že je výhodou PS Move to, že může tým při tvorbě hádanek využívat tři osy a ne jen dvě. Takže, jak se zdá, pro fanoušky hry s PS Move skoro povinnost.

Tagy: logická pohybový ovladač ps move

Zdroje: EU PlayStation blog

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.