Polární trailer ohlašuje úterní vydání Never Alone
zdroj: Archiv

Polární trailer ohlašuje úterní vydání Never Alone

13. 11. 2014 20:45 | Video | autor: Ladislav Loukota |

Při pohledu z okna to nevypadá, že by předevčírem bylo Martina, ale případnou touhu po ledu a sněhu můžete naštěstí od úterý 18. listopadu zahnat s překrásnou logickou hopsačkou Never Alone (homepage). Zasazení do mýtů původních obyvatel Aljašky garantuje spoustu zasněžených honiček s ledovými medvědy i mystičtějšími potvorami. Zkrátka je to severské Limbo, ale navíc se zvířátkem!

V Never Alone ovládáte domorodou dívku Nunu spolu s její liščí společnicí. Mezi postavami je možné buď přepínat, nebo hrát v on-line kooperaci. Společně musíte každopádně projít nejen přes sérii rébusů, ale přežít i setkání s řadou ztělesněných legend kmene Nuny. To celé s cílem zjistit, co stojí za výskytem nekonečné vánice, která by mohla zničit Nunin kmen.

Netradiční na Never Alone ale není jen příběh, nýbrž i historie vývojářů. Hra je také známá pod názvem Kisima Ingutchuna, což znamená "Never Alone" v jazyce aljašského národa Iňupiaq, z jehož členů je sestaveno i vývojářské studio Upper One Games. To ostatně přímo vzniklo z popudu kmenové rady. Autentičtější "eskymáckou" hru zkrátka nenajdete.

Hra vyjde 18. listopadu pro PC, PS4 či Xbox One a naladit se na její strunu můžete promrzle dojemným trailerem.

zdroj: Archiv

Nejnovější články