zavřít

Podzemí a obří houby v Minecraftu 1.8

Windows

- Video autor: Jan Vitík Komentáře: 0

Pokud jste propadli kouzlu ošklivého káčátka Minecraftu, jistě teď netrpělivě vyhlížíte...

Pokud jste propadli kouzlu ošklivého káčátka Minecraftu, jistě teď netrpělivě vyhlížíte očekávaný The Adventure Update 1.8, který přinese řadu nových funkcí. Těšit se můžete na náhodně generované podzemí, kde budou k prozkoumání opravdu hluboké opuštěné doly, plné obřích pavouků. Při střetech s nimi jistě oceníte také nový critical hit, který vyvoláte tím, že někoho zasáhnete ve sprintu. Milovníci boje na dálku ocení možnost používat luk zase o trochu jinak..

Přístupný bude také plně funkční Creative Mode. Rozšířit se má počet biomů a to o celých čtrnáct, včetně toho obsahujícího obří houby. Hodně se psalo a diskutovalo také o vesnicích s NPC postavami, ovšem Jens Bergensten na svém Twitteru v pátek oznámil, že tato funkce bude odložena až do verze 1.9.

Tagy: Indie online Trailer

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.