zavřít

Nová úroveň inteligence hráčů ve FIFA 12

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Další z videí představujících nové prvky, které údajně přinese FIFA 12, představuje novou inteligenci hráčů, která analyzuje situaci a odhaduje možnosti podle atributů hráče.

Na poměrně zajímavém videu sledujeme jednu situaci ve dvou případech. V obou krajní záložník běží po lajně a může centrovat do vápna. V prvním případě je na hrotu Peter Crouch, který dle svého naturelu nabíhá, aby pak mohl míč zatlouci hlavou do země. V druhém je ale na hrotu David Villa, který si neděla naděje, že by náhodou proskočil, a tak se drží víc uvnitř pole za obránci a čeká na přihrávku po zemi. Možná to zatím nezní jako něco výjimečného, ale pro výsledný efekt to může udělat opravdu hodně. Posuďte sami.

Tagy: fotbal simulace

Zdroje: CVG

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.