Máte námět či připomínku? Napište nám
Need for Speed: The Run – Jackův závod o život
zdroj: Archiv
Video

Need for Speed: The Run – Jackův závod o život

7. 6. 2011 12:07 | autor: Aleš Smutný |

Nejnovější závody NfS s podtitulem Run se motají kolem titulního závodu – Runu. Ten je tři...

Nejnovější závody NfS s podtitulem Run se motají kolem titulního závodu – Runu. Ten je tři tisíce mil dlouhou asfaltkou ze San Franciska do New Yorku. Bez rychlostních omezení, bez slitování, bez zábran. A tenhle závod musí vyhrát hlavní hrdina, Jack. Proti němu stojí nejlepší závodníci, kteří se do Runu dostali a na Jacka nějaké ohledy brát nebudou. Lidnatá města, zasněžené horské průsmyky, prašné kaňony, tenhle závod z Jacka vysaje všechny síly. A do toho mu jdou po krku jak najatí zabijáci, tak policie.

Čím by ale měla být hra v rámci série výjimečná je fakt, že se poprvé podíváte i mimo auto. Ano, prostě se proběhnete v kůži nešťastníka Jacka v jeho závodě o život – jak na čtyřech kolech, tak na nohou. Jack se mimo auto pohyboval v ukázce z hraní celkem dost, ovšem hlavně pomocí QTE řešil akci – posuďte sami v traileru z E3. Každopádně slova Jasona DeLonga o silném příběhu nejsou planá, tohle skutečně bude o dost jiné Need for Speed. Ostatně i graficky.

zdroj: Archiv


Hra bude opět využívat Autolog, takže budete moci své výkony porovnávat s kamarády. Hru pak požene enginové srdce jménem Frostbite 2, takže můžeme počítat se skvělým grafickým zpracováním. Nu a bude zde samozřejmě i klasický multiplayer pro až dvanáct hráčů. Need for Speed: The Run vyjde 17. listopadu na X360 a PS3, PC, 3DS a Wii.

 

Games.cz E3 2011 speciál vám přinášejí sponzoři Conquest Entertainment a Electronic Arts.

Nejnovější články