zavřít

Mech akce Hawken nepřestává udivovat

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Jan Vitík Komentáře: 0

Na papíře tenhle recept vypadá prakticky zaručeně: mechové bojující proti sobě v postapokalyptickém světě, a to všechno v online multiplayeru. Ovšem i tento koncept se dá jednoduše zkazit. S o to větším nadšením mohou fanoušci podobných her sledovat vývoj titulu Hawken, který vypadá čím dál tím lépe a dává naději, že by mohlo jít o úspěch.

Právě zveřejněné video přináší ukázku pouštní úrovně, kde si v industriálních kulisách dávají do úst po zuby ozbrojení roboti. Na první pohled zaujme kvalita vizuální zpracování, a to jak u prostředí, tak u modelů mechů. Velmi dobře také zní zvuková složka hry a vypadá to, že si s ní autoři z Adhesive vyhráli. Tak těšíte se? My ano!

 

Tagy: online akční multiplayer mecha

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.