zdroj: Vlastní

LongPlay Mount & Blade II: Bannerlord #8: Bitva za bitvou

29. 5. 2020 14:00 | Video | autor: Redakce Games.cz |

Vašek má kopí! Tedy, Sasanka, lítý Khuzitský válečník má nové kopí, kterým může ničit ze sedla své nepřátele ještě drtivějším způsobem než se svým starým, dobrým menavlionem. Dobrá, uznáváme, že to není nejdůležitější věc, která se odehrála v sedmé epizodě našeho LongPlaye Mount & Blade II: Bannerlord, ale rozhodně pomohla tomu, že se situace vyvíjí tak, jak se vyvíjí.

Původně to totiž vypadalo, že je s místními Mongoly ámen, protože válka na dvou frontách není nikdy dobrá věc a varjažští Sturgovci nám brali jeden hrad za druhým. Ale poté, co se začala válka na jihu vyvíjet v náš prospěch a páni koní mohli obrátit svůj zrak na neposlušné seveřany, se začala ofenziva drzých štítonošů hroutit. Svou roli samozřejmě sehrál i fakt, že Sasanka je nejobávanějším ze všech válečných lordů, protože své zajatce bez slitování popravuje ještě v poli. Čelit Sasankovi znamená čelit jisté smrti, protože Sasanka nezná slovo „výkupné“. Alespoň ne pro zkorumpované aristokratické mocipány, kteří utlačují stepní lid a…

No, prostě si nás v 15:00 pusťte a podívejte se, jak pokračuje naše jízdní odyssea. Přidat se k nám můžete na chatu na YouTube, Twitchi i Mixeru. a klidně pak i něco napsat na na našem Discordu. Tengrun! 

 GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex Super UltraGamer+ 2019.

Gamesplay_poutáky_ahoj
LongPlay Mount & Blade II: Bannerlord #1: První krůčky nájezdníka
Co je v životě nejlepší? Rozdrtit své nepřátele, hnát je před sebou a slyšet nářek jejich žen. A to všechno ze svého obýváku, pracovny, nebo kde vlastně máte počítač. Mount & Blade II: Bannerlord je tady, i když jen v early accessu, a my jsme se rozhodli splnit slib, že si dáme hned první pátek po vydání pořádný LongPlay.
Gamesplay_poutáky_ahoj
LongPlay Mount & Blade II: Bannerlord #2: Říše musí padnout
Kopyta duní, luky zpívají a šípy se s odporným čvachtáním zabodávají do lidských bulev. Taková je symfonie Mount & Blade II: Bannerlord, kterou dnes po týdnu opět rozehrají generálové Vašek a Aleš. Jsou mazaní, jsou nemilosrdní a nechybí jim kuráž. Brzo se celá Calradie bude třást před jménem Sasasasal!
Gamesplay_poutáky_ahoj
LongPlay Mount & Blade II: Bannerlord #3: Jiří jízdním lučistníkem
Vašek s Alešem v minulém díle LongPlaye za cenu občasného načítání rozdrtili všechny nepřátele, kteří se opovážili postavit do cesty jejich ořům. Stepní chanát musí zvítězit nad dekadentní civilizací Severního císařství a boj pokračuje i dnes! Jen tedy tentokrát bohužel bez jednoho ze dvou statečných.
Gamesplay_poutáky_ahoj
LongPlay Mount & Blade II: Bannerlord #4: Bažíme po říši
Po minulé úspěšné výpravě do arény, kde dělal Vaškovi společnost Jirka, se dnes k Bannerlordu opět vrací starý dobrý mentor Aleš. Je to potřeba, protože khergitský nájezdník Sasasasal se stále ještě nedokázal stát významným velmožem a zatím se jen courá po kraji a zdrhá před většími armádami. Změní se to dnes?
Gamesplay_poutáky_ahoj
LongPlay Mount & Blade II: Bannerlord #5: Ničitelé civilizace
Chcete trochu pátečního relaxu se svou oblíbenou dobyvačně-obchodní hrou? Vašek s Alešem se dnes pustí do pátého videa z Mount & Blade II: Bannerlord, jehož hlavním hrdinou je khuzaitský válečník přáteli přezdívaný Sasanka. Protože je ale svátek a panují nám tak trochu jiné podmínky, natáčet začneme v 19:30, takže si nás pusťte třeba k večeři nebo místo zpráv.
Gamesplay_poutáky_ahoj
LongPlay Mount & Blade II: Bannerlord #6: Hradní pán, kastelán
Je to tu! Přísahali jsme věrnost chánovi a zpečetili tak svůj osud s budoucností Khuzaitů. Dosáhli jsme druhé úrovně klanu. Takže teď už nás čeká jen úspěch, prosperita a moc! Tedy, nejprve musíme (doslova) nasbírat nějaký vliv, abychom se vlichotili do přízně větším politickým hráčům, ale pak už nic nestojí mezi námi a nějakým zánovním hradem, kam si přivedeme armádu i manželku, ideálně dceru chána. Tedy kromě jedné války s císařstvím, ale koho by rozhodil vleklý konflikt?
Gamesplay_poutáky_ahoj
LongPlay Mount & Blade II: Bannerlord #7: Válka na dvou frontách
Ani jsme nečekali, že se to doopravdy stane, ale stalo se to. Sasanka se z lupiče, zbojníka, plundrovače a všeobecně nuzného grázlíka vypracoval až na hradního pána! Jen si teď Aleš s Vaškem musí svoje země ubránit, protože Impérium nespí. A baží po krvi synů stepi.

 

Nejnovější články