zavřít

LongPlay - Half-Life #5: Jádro Lambda a možná Xen

Windows PlayStation 2

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V minulém díle našeho LongPlaye prvním Half-Lifem jsme se dostali do kapitoly Jádro Lambda, což značí jediné - Xen je už na dohled! Jestli se tam dostaneme během dnešního streamu, nevíme, ale s největší pravděpodobností se mezi mimozemšťany podíváme už dnes.

Ruku na srdce: Half-Life asi do konce roku dohrát nestihneme, ale to neznamená, že bychom s tím letos skončili. LongPlay si dá jednoduše krátkou vánoční pauzu a těch několik posledních kapitol dohrajeme po Novém roce.

Mezitím si připravte tipy a triky na Jádro Lambda a Xen, budeme je potřebovat. Tipy, triky a především dotazy nejen na Half-Life, ale klidně i další hry z devadesátek můžete psát během živého vysílání do chatu na YouTube.

Tagy: akční sci-fi FPS first person

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.