zavřít

LongPlay - Half-Life #1: legenda očima nezasvěceného

Windows PlayStation 2

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Těžko mezi hrami hledat podobně legendární, kultovní a zásadní hru, která ovlivnila nejen svůj žánr. V každém žánru bychom jich našli jenom pár, nicméně pro akce z pohledu první osoby je jednou z nejdůležitějších her vůbec Half-Life. První i druhý. Zatímco druhý vyšel v roce 2004, ten první spatřil světlo světa 19. listopadu 1998. Tedy téměř přesně před dvaceti lety. A když už má to výročí, tak si na něj posvítíme.

Jenže to uděláme trochu jinak. Zjistili jsme totiž, že máme v redakci člověka, který Half-Life nehrál. Namísto okamžitého lynče posadíme Patrika před kameru, aby si tenhle černý puntík své herní kariéry napravil a závažný rest dohnal. Pěkně před vámi, od začátku do konce. Pro pořádek je potřeba dodat, že Patrik nebude hrát Half-Life, ale jeho mírně remasterovanou verzi Half-Life: Source.

Pokud jste tak Half-Life hráli, můžete si společně s námi prožít všechny ty staré dobré okamžiky znova. Tentokrát navíc s komentářem někoho, kdo do toho jde poprvé a bude na prvotinu Valve nahlížet očima dnešního hráče. Kopilota bude Patrikovi dělat Adam, který Half-Life v roce 1998 hrál, strávil pak i desítky hodin v multiplayeru a puška s mouchami ho děsí dodnes.

Tagy: akční

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.