LongPlay - Half-Life #1: legenda očima nezasvěceného
zdroj: tisková zpráva

LongPlay - Half-Life #1: legenda očima nezasvěceného

20. 11. 2018 13:30 | Video | autor: Redakce Games.cz |

Těžko mezi hrami hledat podobně legendární, kultovní a zásadní hru, která ovlivnila nejen svůj žánr. V každém žánru bychom jich našli jenom pár, nicméně pro akce z pohledu první osoby je jednou z nejdůležitějších her vůbec Half-Life. První i druhý. Zatímco druhý vyšel v roce 2004, ten první spatřil světlo světa 19. listopadu 1998. Tedy téměř přesně před dvaceti lety. A když už má to výročí, tak si na něj posvítíme.

Jenže to uděláme trochu jinak. Zjistili jsme totiž, že máme v redakci člověka, který Half-Life nehrál. Namísto okamžitého lynče posadíme Patrika před kameru, aby si tenhle černý puntík své herní kariéry napravil a závažný rest dohnal. Pěkně před vámi, od začátku do konce. Pro pořádek je potřeba dodat, že Patrik nebude hrát Half-Life, ale jeho mírně remasterovanou verzi Half-Life: Source.

Pokud jste tak Half-Life hráli, můžete si společně s námi prožít všechny ty staré dobré okamžiky znova. Tentokrát navíc s komentářem někoho, kdo do toho jde poprvé a bude na prvotinu Valve nahlížet očima dnešního hráče. Kopilota bude Patrikovi dělat Adam, který Half-Life v roce 1998 hrál, strávil pak i desítky hodin v multiplayeru a puška s mouchami ho děsí dodnes.

zdroj: Archiv

Nejnovější články