zavřít

LongPlay - Half-Life #2: Patrik začíná sešlapávat plyn

Windows PlayStation 2

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V minulém díle se Patrik rozkoukával a teď se do toho pustí naplno. Pokud jste náhodou první díl našeho nového LongPlaye minuli, tak vězte, že Patrik Half-Life nikdy nehrál. Takhle zásadní rest jsme nemohli nechat ležet ladem a pustili jsme se do hraní Half-Life: Source.

Patrik se v minulém díle úspěšně prokousal prvními lokacemi, potkal spoustu potvor, střetl se s vojáky, a nejen že mu to jde, ono ho to i baví. Což je na dvacet let starou hru a dnešního mladšího hráče možná trochu s podivem. Nakonec to ale jen dokazuje kvality původního designu Half-Life, který byl ve své době nadčasový a prostě tolik nestárne.

V postupném průchodu celým Half-Life budeme pokračovat a vy můžete i dnes pokládat své otázky během živého vysílání na chatu na YouTube. Nebo tam můžete jen tak společně zavzpomínat na tehdejší příhody z hraní a na to, co všechno dalšího jste před dvaceti lety hráli.

Tagy: akční FPS first person

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.