zavřít

LongPlay - Half-Life #více než dva, méně než čtyři

Windows PlayStation 2

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

A jsme tady. Tedy ještě ne ve finále, do toho máme pořád daleko. Jsme u čísla, které se nevyslovuje. U čísla, které dělá problémy i samotnému Gabenovi. Proto se dnešní díl LongPlaye prvního Half-Life jmenuje více než dva, méně než čtyři.

V minulém díle pobíhal Patrik po podzemních kolejích a v přilehlých místnostech. Snažil se přežít střet s jedním z velkých nepřátel a hledal, kde se vlastně zapíná energie pro příslušnou pasáž, kterou se pak dostal ven. Tedy ještě ne tak úplně ven, Patrika teď čeká jedna z těch těžších pasáží hry. Jak se s ní nováček v Half-Life popasuje, uvidíme v dnešním videu.

Pokud byste měli pro Patrika nějaké tipy a triky, s otevřenou náručí je uvítáme během živého vysílání na chatu na YouTube. Tam můžete psát i vaše dotazy, připomínky a návrhy.

Tagy: akční sci-fi FPS first person

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.