zavřít

LongPlay - Half-Life #4: napětí na povrchu

Windows PlayStation 2

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Patrik se dostal úspěšně za polovinu hry a je na povrchu, kde ho dnes čeká kapitola jménem Povrchové napětí. Pamětníci už vědí, že Xen není zase tak daleko. Mimozemská část Half-Life se blíží, ale jestli se k ní dostaneme už dnes, je zatím ve hvězdách.

Každopádně se už pomalu prokousáváme druhou polovinou legendární dvacet let staré akce, kterou tehdy Patrik nehrál. On si tak doplňuje vzdělání a vy můžete společně s námi vzpomínat.

Vzpomínat, respektive radit, můžete i během živého vysílání na chatu na YouTube, kde budeme vaši pomoct jistě potřebovat. Takže držte palce a pusťte se do už čtvrtého dílu LongPlaye Half-Life společně s námi:

Tagy: akční sci-fi FPS first person

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.