zavřít

LongPlay – Detroit: Become Human #5

PlayStation 4

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Začátek našeho videotýdne už pátý týden v řadě patří Detroit: Become Human. A bude to zřejmě velmi výživný úvod, protože se dnes vynasnažíme androidské dobrodružství dovést do zdárného konce. Podaří se Markusovi zosnovat velkou revoluci a vydobýt pro své druhy rovná práva? Překazí mu tyhle plány Connor? A je to vůbec soutěž?

Abychom na ten konec zvládli během dneška dojít, startujeme už ve 13 hodin, i přesto však nezaručujeme, že dnešní díl bude tím posledním. Jako již tradičně ve studiu zasedne u Detroit: Become Human Lukáš s asistenčním Šárčiným komentářem. Sledujte naše živé vysílání na YouTube:

Tagy: sci-fi adventura

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.