zavřít

LongPlay – Detroit: Become Human #1

PlayStation 4

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Detroit: Become Human je nejnovějším přírůstkem do různorodé rodiny studia Quantic Dream, všichni její členové ovšem mají společného jmenovatele. Důraz na příběh a hlavního scenáristu Davida Cage s nezaměnitelným autorským rukopisem, který v tomto případě podle všeho překonal sám sebe. Detroit sbírá medailové příčky nejen v našich Best of 2018 žebříčcích, a proto jsme se rozhodli, že si ho celý projdeme v rámci LongPlaye.

Ve studiu dnes zasednou Lukáš a Šárka, kteří mají k hrám od Quantic Dream oba celkem ambivalentní, ale přesto vřelý vztah. Šárka se o svoje dojmy už podělila v květnu v devítkové recenzi, pro Lukáše to bude v případě Detroitu premiéra.

Už z principu bude náš LongPlay plný spoilerů, takže pokud se do Michiganu teprve chystáte, varovali jsme vás. Každopádně u androidího dobrodružství můžete být s námi, během živého vysílání budeme aktivní na chatu, takže se nestyďte komunikovat na našem YouTube.

Tagy: sci-fi adventura

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.