zavřít

LongPlay – Detroit: Become Human #3

PlayStation 4

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Minulé pondělí jsme přebíhali dálnici a vrhali se do mělkého bazénku z výškového jeřábu, ale ani dnešní výprava do Detroitu jistě nebude chudá na napínavé a nebezpečné momenty. Průvodci dnešním LongPlayem vám budou opět Lukáš se Šárkou. Začnou formovat androidí revoluci, nebo se přizpůsobí starým pořádkům? Sledujte dnešní video od 15 hodin.

Kara s Alicí úspěšně unikly rukám zákona a vydají se hledat lepší útočiště, než jakým jim byl squat s mrtvolou ve vaně. Connor pokračuje v pátrání po deviantních androidech a Marcus je konečně mezi svými – právě mezi těmi rebelujícími jednotkami. Jak to bude dál, je zatím ve hvězdách!

Lukášovým volbám v Detroit: Become Human můžete přihlížet na našem YouTube, kde se během živého vysílání neostýchejte klást do chatu dotazy, které vás zrovna napadnou.

Tagy: sci-fi adventura

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.