zavřít

LongPlay – Detroit: Become Human #2

PlayStation 4

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po pozvolném rozjezdu začíná v Detroitu pomalu přituhovat. V úvodním díle potrápilo Lukáše především ovládání, dnes by mělo kromě těžších quick time eventů dojít i na zlé technofoby, honičky a pár dalších vypjatých situací. Markus je zatím v bezpečí, ale Kara s Alice vyměnily doupě agresivního Todda za ulici bez přístřeší, kde je jim navíc v patách protideviační jednotka. Jak tohle může dopadnout?

Ke gamepadu ve studiu opět zasedne Lukáš, který si ovládání doma netrénoval, takže náš LongPlay může skončit vcelku záhy, Šárka ho ovšem bude nadšeně povzbuzovat. Jak jim tahle křehká kooperace půjde, to můžete sledovat od půl druhé živě na našem YouTube kanále, kde případně můžete Lukášovi též fandit na chatu. Anebo posílat zvídavé dotazy, však to znáte.

Tagy: sci-fi adventura

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.