zavřít

LongPlay – Detroit: Become Human #4

PlayStation 4

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Máme tu další pondělí a s ním i čtvrtý díl našeho LongPlaye Detroit: Become Human. Příběhově už jsme se přehoupli přes polovinu, což znamená, že je naše androidské hnutí pomalu na vzestupu, zatímco Kara s Alicí a Lutherem se dávají na dlouhou, chladnou cestu směrem ke kanadským hranicím.

Connor a jeho lidský parťák Hank jsou deviantním androidům na stopě, ti jim ale zatím vždycky stačili uniknout. Bude se Lukášovi tentokrát v pátrání dařit lépe, nebo jde celou dobu o součást jeho zlotřilého plánu na osvobození robotických forem života? Dívejte se jako vždy na našem YouTube, dnes od 15:00!

Tagy: sci-fi adventura

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.