zavřít

Killer is Dead se připomíná Jízdou valkýr

PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Po Novosvětské přichází další upoutávka na psychošílenou akci od Suda 51 jménem Killer is...

Po Novosvětské přichází další upoutávka na psychošílenou akci od Suda 51 jménem Killer is Dead. Tentokrát si bere na pomoc Jízdu valkýr a představuje tak další část z příběhu, který je teď jedním velkým nedešifrovatelným otazníkem, v němž se snad trochu můžete orientovat pomocí prvních informací. Takže se vám opět představuje bizarní sbírka postav, drama se přetlačuje s komediálnem a vše to ve výsledku vypadá skvěle.

...

Vizuální stránka Killer is Dead je poměrně unikátní, i když pro epileptiky možná i trochu nebezpečná. Zatím ale celý projekt vypadá opravdu dobře, protože slibuje vše, co si od her Made by Suda 51 slibujeme. Tedy nepříčetnost, horskou dráhu emocí a zároveň dobrou hratelnost. Tak snad nezklame.

Tagy: humor akční sci-fi

Zdroje: VG247

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.