zavřít

GRID 2 představuje na videu evropská vozidla a tratě

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Ladislav Loukota Komentáře: 0

Tvůrci GRID 2 dnes skrze další video představili evropskou stránku hry, konkrétně vozidla, kluby i tratě Starého kontinentu. Mezi nejproklamovější části upoutávky patří mód Road Races na pobřežní trati Côte d'Azur, Track Racingem pak gumou zasmrdíte portugalský Algarve International Circuit a v neposlední řadě dojde i na povinné pařížské intermezzo s Eiffelovkou v pozadí jménem Street Racing.

...

Mastodontní komentář pak navodí oldskoolovou atmosféru drsných evropských závodů spolu s étosem nanejvýš chlapáckého soutěžení. Trailer však především obsahuje esteticky lahodné, zpomalené záběry na závodní auta – plný výčet tzv. evropských vozů obsahuje všemožná Volva a Mercedesy a také poněkud překvapivě Ford Focus ST 2013. Kupa nových modelů bude ještě doplněna o další tratě: Brands Hatch či rakouský Red Bull Ring. GRID 2 bude k dostání pro Xbox 360, PS3 a PC na konci května.

 

Tagy: simulace Závodní

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.