Gears 5 ve videu předvádí nový mód Escape a editor map
zdroj: Archiv

Gears 5 ve videu předvádí nový mód Escape a editor map

9. 8. 2019 16:45 | Video | autor: Šárka Tmějová |

Možná se to nezdá, ale vydání čerstvých Gearsů je doslova za dveřmi. Microsoft v novém traileru plném herních záběrů ukazuje jeden z nových módů, kooperaci pro tři hráče, kde nejprve musíte infiltrovat základnu, umístit v ní bombu a pak se prostřílet ven před epickou detonací.

V tomhle módu se dokonce objeví legenda série Victor Hoffman. Gears 5 budou podporovat lokální split screen i online kooperaci a k tomu navíc i meziplatformní hraní na PC a Xbox One. Nadcházející střílečka z pohledu třetí osoby přímo navazuje na události čtvrtého dílu, příběh se soustředí na Kait Diaz a její spojitost s rasou Locustů.

zdroj: Archiv

Kromě příběhu a kooperace si ale budete moct vytvářet i své vlastní mapy. Stavba koridorů i arén vypadá poměrně intuitivně, na výběr máte ze spousty spletitých chodbiček a nechutných mimozemšťanů, kteří tam na případné návštěvníky budou číhat. Rozhodně by tenhle editor měl z Gears 5 vytvořit poměrně rozmanitý zážitek.

zdroj: Archiv

Oficiální datum vydání připadá na 10. září. Pokud jste předplatiteli Xbox Game Pass Ultimate anebo jste si objednali ultimátní edici, dostanete se ke Gears 5 už 6. června.

Nejnovější články