zavřít

Gears 5 ve videu předvádí nový mód Escape a editor map

Windows Xbox One Xbox One X

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Možná se to nezdá, ale vydání čerstvých Gearsů je doslova za dveřmi. Microsoft v novém traileru plném herních záběrů ukazuje jeden z nových módů, kooperaci pro tři hráče, kde nejprve musíte infiltrovat základnu, umístit v ní bombu a pak se prostřílet ven před epickou detonací.

V tomhle módu se dokonce objeví legenda série Victor Hoffman. Gears 5 budou podporovat lokální split screen i online kooperaci a k tomu navíc i meziplatformní hraní na PC a Xbox One. Nadcházející střílečka z pohledu třetí osoby přímo navazuje na události čtvrtého dílu, příběh se soustředí na Kait Diaz a její spojitost s rasou Locustů.

Kromě příběhu a kooperace si ale budete moct vytvářet i své vlastní mapy. Stavba koridorů i arén vypadá poměrně intuitivně, na výběr máte ze spousty spletitých chodbiček a nechutných mimozemšťanů, kteří tam na případné návštěvníky budou číhat. Rozhodně by tenhle editor měl z Gears 5 vytvořit poměrně rozmanitý zážitek.

Oficiální datum vydání připadá na 10. září. Pokud jste předplatiteli Xbox Game Pass Ultimate anebo jste si objednali ultimátní edici, dostanete se ke Gears 5 už 6. června.

Tagy: akční gears of war

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.