zavřít

Gears 5 ve skvěle pojatém traileru poukazují na osud Kait a v dalším představují nový mód

Android Windows Xbox One iOS Xbox One X

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Už ne Gears of War, ale jenom Gears. Pátý díl vyjde 10. září a co se týče jeho kampaně, na tiskovce Microsoftu se jí věnoval jen skvěle pojatý trailer. V něm sledujete detailní záběr na obličej Kait Diazové, hlavní hrdinky pátého dílu a vedlejší postavy ve čtvrtém dílu. Série emocí, které jí probíhají přes tvář a kombinují se s obličeji protagonistů čtvrtého dílu (a u některých i pátého) poukazují na odhalení z konce čtyřky. Nechci zabíhat do spoilerů, kdo Gears of War 4 dohrál, ten ví a ostatní si třeba tenhle díl ještě zahrají.

Oznámení se týkala kromě data vydání i chystaných testů PvP multiplayeru (bude v červenci) a především nového módu Escape, který je určený pro trojici kooperujících hráčů. Každý se stanem jedním z trojice Gearů, která infiltruje locustí úl, umístí zde bombu a následně musí utéct.

Prostě důraz na survival, přežité za každou cenu a do posledního náboje a nože. Co je zajímavé je ale fakt, že budete moci své úly i designovat a následně je sdílet s ostatními hráči, kteří je budou muset překonat. Znovuhratelnost je tedy tímto prvkem zaručená.

Jinak jsme ale neviděli žádné záběry z hraní a co se týče doprovodných her, ukázala se jen velmi nezajímavě vyhlížející Gears POP! a o Gears Tactics nepadlo ani slovo, což vyvolává otázky, zda jde o mrtvý projekt.

Tagy: akční gears of war E3 2019

Zdroje: Microsoft

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.